Yhteystiedot

Yleiset yhteystiedot

Tehtävä
Nimi
Puhelin
Sähköposti
Kerhohuone 08-264 991
Yleiset kysymykset info X raahenilmailijat.fi
Palolento/SAR 045-265 2390 pelastus X raahenilmailijat.fi
Hallitus Hallituksen jäsenet hallitus X raahenilmailijat.fi
Koulutus / Moottorilento PPL, LAPL(A) Martti Saario 0400-708 650 koulutus X raahenilmailijat.fi
Koulutus / Ultrakevyt UPL Kari Tuomela 040-512 8709 koulutus X raahenilmailijat.fi
Koulutus / Purjelento LAPL(S) Martti Saario 0400-708 650 koulutus X raahenilmailijat.fi
Rahastonhoitaja Erkki Pulkkinen 044-7325 030 rahat X raahenilmailijat.fi
Kentän päällikkö Erkki Pulkkinen 044-7325 030 efrh X raahenilmailijat.fi

 

Jaostot

Jaosto
Johtaja
Puhelin
Sähköposti
Moottorilento Raimo Kangas 0400-798 733 raimo.kangas X raahenilmailijat.fi
Purjelento Timo Vierimaa 040-557 8938 timo.vierimaa X raahenilmailijat.fi
Ultrakevytlento Reijo Österberg 0400-896 252 reijo.osterberg X raahenilmailijat.fi
Lennokit

 

Hallitus

Tehtävä
Nimi
Puhelin
Sähköposti
Hallituksen puheenjohtaja Timo Vierimaa 040-557 8938 raimo.kangas X raahenilmailijat.fi
Varapuheenjohtaja Raimo Kangas 0400-798 733 timo.vierimaa X raahenilmailijat.fi
Sihteeri Kari Tuomela 040-512 8709 kari.tuomela X raahenilmailijat.fi
Rahastonhoitaja Erkki Pulkkinen 044-7325 030 erkki.pulkkinen X raahenilmailijat.fi
Hallituksen jäsen Martti Saario 0400-708 650 martti.saario X raahenilmailijat.fi
Hallituksen varajäsen Harri Björkman
Hallituksen varajäsen Pertti Oravisjärvi

Kaikki hallituksen jäsenet saavat postin osoitteella: hallitus X raahenilmailijat.fi

 

Laskutus

Laskutusosoite
Puhelin
Sähköposti
Raahen Ilmailijat ry 044-7325 030 rahat X raahenilmailijat.fi
c/o Erkki Pulkkinen
Kuusamontie 1470
90940 Jääli